Biz Kimiz ?

Kurulduğumuz günden bugüne profesyonel iş anlayışımız, genç dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden taviz vermeyen çalışmalarımızla bir çok alanda güzel ve doğru işler başardık. 2008 yılından bu yana hizmetlerini sürdüren Rizedeyiz Bilgi İşlem, her geçen yıl artan tecrübesi ve uzman kadrosuyla bilişim sektöründeki yerini almıştır.
 
Rizedeyiz Bilgi İşlem modern bir bilişim firması olup her geçen gün gelişen ve yenilenen teknolojiyi takip ederek birçok iş ünitesinde müşterilerine hizmet vermektedir.
 
Rizedeyiz Bilgi İşlem olarak biz, müşteri odaklı, yenilikçi ve dinamik kadromuzla bilişim sektörü ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kurumlar ve bireysel müşterilerimiz için çalışmaktayız. Bu anlamda Rize ilinde ve Rize dışındaki önemli kurum ve kuruluşların farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet vermekteyiz. Ayrıca teknoloji alanındaki öncü markaların bayilik hizmetlerini veren firmamız kaliteyi arayanlar için doğru adres olma
özelliğini de taşımaktadır.
 
Teknik açıdan yeterliliğe verdiğimiz önemin yanı sıra kurumsallaşma da Rizedeyiz Bilgi İşlem’in öncelikleri arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak açısından müşterilerinin ihtiyaç duyduğu anda ulaşabileceği kolay bir iletişim
ağı da sunmaktayız.
 
Rizedeyiz Bilgi İşlem’in başarısı; teknolojiyi anlamasından, stratejik düşünebilmesinden, zahmetsiz çözüm önerileri sağlayabilmesinden ve bunları değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun hale getirebilmesinden kaynaklanır. Başarımız müşterilerimize zahmetsiz çözümler sunarak, işlerini kolaylaştırdığımız sürece devam edecektir.

Teknoloji Ürün Satışı
Piyasadaki tüm bilişim markalarının satışı yapılmaktadır.
 
Teknik Servis
Tecrübeli kadromuz ile hem teknik servisimizde hemde müşterilerimize iş yerlerinde destek veriyoruz.
 
Web Tasarım
Rize’de bu alanda yazılım yapan tek firmayız.
 
Toplu Mesaj Hizmetleri
Müşterilerimizin işlerini rahatlatıyor, onların mesajlarını saniyeler içinde binlerce kişiye ulaştırıyoruz.
 
Yazıcı & Fotokopi, Toner & Kartuş Dolum
Artık her kurumun, her iş yerinin ve her evin en önemli araçlarından biri yazıcıların satışı ve bakımlarını güvenli bir şekilde yapıyoruz.
 
Güvenlik Kamera Ürünleri
İş yerleri, fabrikalar, okullar, apartmanlar uzaktan görmek istediğiniz her yeri size ulaştırıyoruz.
 
Dergi Dizgi & Tasarım
Müşterilerimize profesyonel dizgi, içerik yazı ve fotoğraf hizmeti veriyoruz.
 
Yazılım Otomasyon Programları
Küçük ve büyük işletmelere muhasebe işlerini takip etmeleri için yazılım desteği veriyoruz. Ayrıca personel takip, müşteri takip, teknik servis gibi programlarla müşterilerimize profesyönel çözümlerle yazılım desteği sağlıyoruz.
 
Ajans ve Matbaa Hizmetlerini
Sizlerin grafik, tasarım ve baskı işlerini profesyonel ekibimiz ile hazırlıyoruz.


Rizedeyiz Bilgi İşlem