Drone ile Havadan Çekim

Drone'larla Havadan Çekim

Günümüzde drone'lar kullanılarak (IHA- İnsansız Hava Araçları) ile havadan video ve fotoğraf çekimleri giderek yaygınlaşan ve rekabet ortamında bir ihtiyaç haline gelen bir sektör olmuştur. Drone'ların eski helikopter kameralara göre daha fazla geliştirilmesi, kullanımının daha kolay olması ve aynı zamanda daha ekonomik çözümler sunması sayesinde, drone çekimlerine olan talepler son 1 yıl içinde çok fazla artış göstermiştir.

Estetik ve İlgi Çekici

Havadan gerçekleştirilen çekimlerde ilgi çekici açılardan ve yüksekliklerden çok kaliteli görüntüler elde edilmektedir. Kurgulu montaj, efekt ve seslendirme ile birleştirilen havadan görüntüler, projelerin en iyi şekilde tanıtılmasına katkı sağlamakta, firmanın müşteriyi etkilemesi ve ikna etmesinde en büyük yardımcısı haline gelmektedir.

Video ve Fotoğraf Çağı

Hayatımızın bir parçası haline gelen mobil cihazlar ve yaygın olarak kullandığımız internet ve sosyal medya alanları, müşterilere bu alanlar üzerinden ulaşmayı bir zorunluluk haline getirmiştir.  Bu alanlarda farklılık yaratarak öne çıkan ve takip edilen bir firma olmanızda, havadan çekimlerle yapılan tanıtımlar en büyük ve en etkili rollerden birine sahiptir.

 


Rizedeyiz Bilgi İşlem