Google Adwords

Uzman Bir Ekibe Sahibiz

Uzman Adwords ekibimizle tanışın, ürünlerinizi ve hizmetleriniz daha fazla insana tanıtıp daha fazla satış yapabilmenin keyfini yaşayın.
 
 
Şeffaf ve Paylaşımcıyız
Aylık ve günlük bütçeleriniz, harcamalarınız, tıklama oranlarınız gibi birçok değişken size düzenli olarak raporlanır. Raporlama yaparken hiçbir ara yazılım kullanılmaz, tamamen sizin de kontrol edebileceğiniz Google Müşteri Merkezi üzerinden raporlanır. Şeffaflık bizim için çok önemli bir unsur. Hiçbir şekilde ara panel kullanan ajanslarla çalışmamanızı da ayrıca naçizane tavsiye ederiz.
 
 
Yenilikçiyiz
Sürekli yeni trendleri takip ediyor ve müşterilerimiz için derliyoruz. Google Adwords eğitimlerine düzenli olarak katılıyor tüm yenilikleri müşterilerimiz ile paylaşıyoruz. Amacımız; bütçemizi efektif kullanabilmek. Burada sizin için uğraşan, çalışan ve düşünen birileri var.
 
 
Analiz Herşeyden Önemli
Reklam çalışmaları sürerken reklam geri dönüşleri ve kazanımları, reklam bütçeleri oranlarında kıyaslanarak en mantıklı reklam stratejisi belirlenir. Bu şekilde en az harcama ile en fazla geri dönüş alma imkanına sahip olursunuz.


Rizedeyiz Bilgi İşlem