Güvenlik ve Kamera Sistemleri

Rizedeyiz Bilgi İşlem olarak işyerleri, apartman ve özel mülkleriniz için her türlü kamera ve alarm sistemlerinin kurulumu, teknik desteği ve kullanım konusunda bilgilendirme hizmetlerini müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Rizedeyiz Bilgi İşlem kurulduğu günden bu yana dijital güvenlik teknolojileri konusunda da faaliyet göstermektedir. Kullandığımız ürünlerin tamamı teknolojik çağın zamanla gelişen bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapsamda ürünlerdir. Ürün yelpazemiz farklı müşteri istek ve ihityaçlarına cevap verebilecek çeşitliliğe sahiptir. Güvenlik Kameraları sistemlerimiz, renkli ve siyah beyaz standart ve dome kameraları, çeşitli ebatlarda monitörler, quad, switcher ve multiplexer birimleri ile standart ve zaman atlamalı video kaydedicilerden oluşur. Kamera Sistemlerimiz, Mini Gizli Kamera, Gece Görüşlü Kamera, Box Kamera, Ofis için Dome Kamera ve daha birçok özellikteki kamera çeşitlerinden oluşur. Rizedeyiz Bilgi İşlem dijital güvenlik sistemleri hizmetlerinden faydalanarak sunduğumuz güven ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz. 

Güvenlik Sistemi Nasıl Kurulur?

Güvenliği sağlanacak olan mekanlara kamera seçimi tamamlandıktan sonra görüntüsü alınacak mekanlar için lens ve aksesuar seçimi yapılır. Lensler görüntü mesafesinin ve açısının doğru seçimi ile net görüntüler alınmasını sağlar. Bununla birlikte dahili ya da harici kullanımda doğru montaj ve kameraları dış etkilerden korumak için montaj ayakları ve muhafaza seçimleri yapılır. Görüntü seçimi ve monitöre aktarımı için quad, switcher ya da multipexer kullanılır. Quadlar monitör ekranını dörde bölerek aynı anda dört kamera ve daha fazla görüntüyü eş zamanlı olarak ekrana taşır. 

Bu Alandaki Bazı Referanslarımız

Biz Rizedeyiz Bilgi İşlem ayrıcalığıyla Güvendeyiz . Ya siz ?

İyidere Belediyesi
Rize Kredi ve Yurtlar Kurumu
Green Ayder Otel (ARDEŞEN)
Durak Lokantası
Güneysu Merkez Camisi
Rize Pazarköy Camisi
Gözde Manav
Adacami Mahallesi
Çaykur Pazarköy Çay Fabrikası ve bir çok kurum ve kuruluş...