Hakkımızda
Hakkımızda

2008 yılından bu yana hizmetlerini sürdüren Rizedeyiz Bilgi İşlem, her geçen yıl artan tecrübesi ve uzman kadrosuyla bilişim sektöründeki yerini almıştır.

Rizedeyiz Bilgi İşlem Grubu Rize’nin en modern bilişim firması olup, 8 iş ünitesinden meydana gelmektedir. Teknoloji Ürün Satışı, Teknik Servis, Web Tasarım, Toplu Mesaj Hizmetleri, Yazıcı & Fotokopi, Toner & Kartuş Dolum, Güvenlik ve Kamera Sistemleri, Dergi Dizgi & Tasarım & Yazılım Otomasyon Programları  

Rizedeyiz Bilgi İşlem olarak biz, müşteri odaklı, yenilikçi ve dinamik kadromuzla bilişim sektörü ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kurumlar ve bireysel müşterilerimiz için çalışmaktayız. Bu anlamda Rize ilinde ve Rize dışındaki önemli kurum ve kuruluşların farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet verebilmekteyiz. Ayrıca teknoloji alanındaki öncü markaların Rize bayiliği hizmetini veren firmamız kaliteyi arayanlar için doğru adres olma özelliğini de taşımaktadır.

Teknik açıdan yeterliliğe verdiğimiz önemin yanı sıra kurumsallaşma da Rizedeyiz Bilgi İşlem’in öncelikleri arasında gelmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak açısından müşterilerinin ihtiyaç duyduğu anda ulaşabileceği kolay bir iletişim ağı da sunmaktayız.

Rizedeyiz Bilgi İşlemin başarısı teknolojiyi anlamasından, stratejik düşünebilmesinden, zahmetsiz çözüm önerileri sağlayabilmesinden ve bunları değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun hale getirebilmesinden kaynaklanır. Başarımız müşterilerimize zahmetsiz çözümler sunarak, işlerini kolaylaştırabildiğimiz sürece devam edecektir.