Teknoloji Ürün Satışı


Rizedeyiz Bilgi İşlem olarak bilgisayar sistemlerindeki tüm teknolojik ürün  parçalarını, sarf malzemelerini ve programları sağlıyoruz. Ayrıca kullandığınız sistemlerin, programlarınızı çalıştırma kolaylığını sağlamak veya ek performansı için gerekli donanım desteğinin verilmesi gibi konularda da bizden tam destek alabilirsiniz.
 

Bilgisayar Bileşenleri Satışı

Hazır Pc, Toplama Pc ve Notebook satış hizmetlerinin yanında, tercihe bağlı donanım ve çevre birimlerinin satış ve kurulum hizmetlerini vermekteyiz.


Çevre birimleri ve donanımsal ürün satışı olarak Ana Kart, Ram, Sunucu ve ekipmanları, İşlemci, Notebook parça ve aksesuarları, Ekran – Ses Kartı, Ses Sistemleri, Mp3 Çalar, Kulaklık, Joystik vb parçaların temin ve montaj hizmetlerini veriyoruz.Özellikle masaüstü bilgisayar kullanıcıları güncel piyasa şartlarına ayak uydurabilmek amacıyla sahip oldukları sistemin parçalarını değiştirme yoluna gitmektedir. Bu durum kurumsal firmalarda yapılan işin gereksinimleri sebebiyle olmakla birlikte ev kullanıcılarında oyun tutkularının sahip oldukları sistem tarafından tatmin edilememesi sebebiyle olmaktadır. Rizedeyiz Bilgi İşlem olarak; bir bilgisayarı oluşturabilecek her marka / model ürünü ve çevre birimlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.
 

Sarf Malzeme Satışı

Bir bilgisayarı var eden iç donanımların yanı sıra olmazsa olmaz bir çok çevre birimi de mevcuttur. Klavye, Mouse,Speaker,Kulaklık,Yazıcı,Toner,Kartuş vb… ürünler bu çevre birimlerinin başlıcalarıdır.

Özellikle işyerleri ve kurumlarda gerekli olan yazıcı,fax,fotokopi cihazlarının sabit gerekisimi olan toner ve kartuşlar en sık değişen ürünlerdir. Her marka / model sarf malzemenin satışını, ön sipariş sistemiyle gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimize kartuş toner dolum hizmeti vermekteyiz.