Toner & Kartuş Dolum

TONER VE KARTUŞ DOLUMU

Rizedeyiz Bilgi İşlem ekibi olarak kurumunuzda kullanmakta olduğunuz  lazer toner sarf malzemelerine dolum yaparak, orijinal fiyatlardan %80'lere varan fiyat avantajları sağlamanızı garanti ediyoruz. Dolumlar  makine ile uzman ekip tarafından yapılmaktadır.Yapılan tüm dolumlar da  Rizedeyiz Bilgi İşlem garantisi geçerlidir. Unutmayın yanlış yapılan dolumlar sadece cihazınıza zarar vermekle kalmaz  uzun vadede vakit ve nakit kaybı yaşamanıza da neden olur.  

Dolumlar da en kaliteli malzemelerin kullanılması temel prensibimizdir. Müşterilerimizin yaşayacağı herhangi bir sorun bizim sorunumuz olacağından buna imkan vermemek için kalitemizden ödün vermiyoruz.  Müşterilerimizin  iyi niyetli sorunlarını ivedilikle çözmek  disiplinli çalışmalarımızın ürünüdür. 

Toner ve Kartuş  Dolumu Nasıl Yapılır ?
 Dolum için alınan ürün tamamen toner dolum makinesinde sökülüp tam temizliği yapıldıktan sonra haznesine modele uygun toner tozu konulmaktadır. Dolum işlemi yapılırken ürünün dram ünitesi kontrol edilerek değişip değişilmeyeceğine karar verilir. Genelde ortalama üç dolumda bir dram değiştirilme gereksinimi doğabilmektedir (Modeller Arasında Fark Olabilir). Ürün dolum ve dram kontrolünden sonra gerekli kontroller yapılır ve deneme çıktısı alınır. Gerekli durumlarda çip değişimi de gerçekleştirilir. Son olarak müşterilerimizin kullanımına dek zarar görmemesi için gerekli ambalajlama işlemleri yapılır ve değerli müşterilerimizin hizmetine sunulur.

%100 GARANTİLİ MUADİL TONER 
Muadil ürünlerimiz ömür boyu garanti özelliğine sahiptir. Orijinali ile aynı baskı sayısına sahiptir. Fabrikasyon ürün hiçbir şekilde cihaza zarar vermez. Ürünlerimiz Rize Araştırma Hastanesi, Rize 82. Yıl Devlet Hastanesi ve Rize Özel Şar Hastanesi başta olmak üzere birçok kurum ve kuruluşta memnuniyetle kullanılmaktadır. Ürünlerde çıkabilecek fabrikasyon hatalarında bire bir değiştirilme garantisi veriyoruz.

Hizmet Referanslarımız
Çaykur Rizespor Kulübü
Esnaf Odaları
Özel Şar Hastanesi
Güneysu Belediyesi
Rize Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi
Ardahan Valiliği
Rize Üniversitesi
Rize Belediyesi
İkizdere Belediyesi
Ak-İş İnşaat
Şar Beton
Aksoy Cam
Torsan Makine
Er-Em Makine
LCW Mağazası - Rize ve birçok eczane, okul, muhasebe büroları vs.