Toner & Kartuş Dolum

GARANTİLİ MUADİL TONER

Muadil ürünlerimiz ömür boyu garanti özelliğine sahiptir. Orijinali ile aynı baskı sayısını alabilirsiniz. Fabrikasyon üründür, hiçbir şekilde cihaza zarar vermez.

Ürünlerimiz yıllardır şirketler, hastaneler ve belediyeler gibi bir çok kurumda kullanılmaktadır. Ürünlerde çıkabilecek fabrikasyon hatalarında bire bir değiştirilme garantisi veriyoruz.

TONER DOLUMU

Rizedeyiz Bilgi İşlem ekibi olarak kurumunuzda işyerinizde kullanmakta olduğunuz lazer toner sarf malzemelerine dolum yaparak, orijinal fiyatlardan %80’lere varan fiyat avantajları sağlamanızı garanti ediyoruz.

Dolumlar makine ile uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Yapılan tüm dolumlar da Rizedeyiz Bilgi İşlem garantisi geçerlidir. Unutmayın yanlış yapılan dolumlar sadece cihazınıza zarar vermekle kalmaz uzun vadede vakit ve nakit kaybı yaşamanıza da neden olur. Dolumlar da en kaliteli malzemelerin kullanılması temel prensibimizdir.

Müşterilerimizin yaşayacağı herhangi bir sorun bizim sorunumuz olacağından buna imkan vermemek için kalitemizden ödün vermiyoruz.