Toplu Mesaj Hizmetleri

Rizemesaj.com işletmeniz için sadece maliyetlerinizi azaltan çözümler değil, müşterilerinize hızlı bir ulaşım aracıdır. Müşteri, Personel, Üyeler, Öğrenciler ve vatandaşlar ile iletişim kurmak için en kesin yollardan birisidir. Günümüzde artık herkesin yanında en az bir adet cep telefonu mevcut. Bu da iletişim kopukluğunu toplu sms çözümleri ile engelleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu durumda yapacağınız iş toplantılarını, konferansları, iş randevularınızı veya kampanya ve duyurularınızı iletmek istediğiniz herkese toplu sms ile hızlı ve saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda mesajınızın karşı tarafa iletildiği ile ilgili raporlamayı görebilirsiniz.

      Mobil çözümlerden biri olan toplu sms hizmetini kullanması için başlıca sebepler:

1. Uygun maliyetlidir.

2. Mesajınızın hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar

3. Yüksek oranda geri dönüşler sağlar

4. Doğrudan erişim sağlar

5. Otomatik gönderimler yapabilmeyi sağlar

6. Ayrıntılı raporlamayı sağlar

7. İzlenebilir iletim sayısı istatistikleri sunar

8. Rehbere binlerce numara ekleyebilirsiniz

9. İstediğiniz her yerden toplu sms gönderebilirsiniz

10. Rehberinizdeki numaraları gruplandırabilirsiniz

11. Excell numara aktarabilme

12. 5 farklı başlık seçenekleri

13. Otomatik toplus sms gönderme

14. Otomatik hazır mesaj gönderebilme

Dini Bayramlar

Doğum Günü

Evlilik Yıl Dönümü

Kandil Mesajları

Özel Günler

Sevgililer Günü Mesajları

Yılbaşı Mesajları

Hazır mesaj kategorilerimizden bazıları

15. Gönderilen toplu smslerin arşivlenmesi

16. Hangi numaranin hangi operatöre ait olduğunu öğrenebilme

17. API desteğine sahip olması.

Toplu SMS Teknik Bilgi – Fiyatları - Referanslarımız

Rizemesaj.com’u kurumunuzda, belediyenizde, şirketinizde telefon kadar etkili , e-posta kadar pratik yeni bir iletişim kanalı olarak kullanılabileceğinizi biliyor muydunuz?

Vatandaşlarınıza, müşterilerinize ya da hedef kitlenize çalışmalarınızı, hizmetlerinizi ve programlarınızı  hızlı, sürekli ve ucuz bir şekilde ulaştırmanız Rizemesaj ile mümkün.

Rizemesaj.com sistemiyle göndereceğiniz kısa mesajlar yoğun ve akılda kalmayan telefon görüşmelerinden ve okunmayan e-postalardan çok daha güçlü bir iletişim imkanı sunmaktadır. Tek seferde binlerce kişiye ulaşan mesajlarınızla, paranızdan ve zamanınızdan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Ayrıca kısa mesajlarla hedef kitlenizle daha yakın bir ilişki kurmuş oluyorsunuz. Belirtmek gerekirse günümüzde milyonlarca kişi cep telefonu kullanıyor ve bu kişilerin büyük bir çoğunluğu telefonuna iletilen kısa mesajları okuyor.

Satın alınan kontörün bitimi ile ilgili bir süre yoktur. Yeni kontör alımları için o günkü piyasa fiyatları üzerinden hesaplama yapılarak ilgili firmaya uygun bir fiyat tarifesi uygulanır. 

Sms Hizmeti Verdiğimiz Birkaç Kurum&Firma
Rize Valiliği, Rize İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, Çaykur Rizespor, Güneysu Belediyesi, Gündoğdu Belediyesi, Ardeşen Gençlik Spor, Menderes Koleji Artvin, Rize Terziler Esnaf Odası, Berder Derneği, Çamlıhemşin Kaymakamlığı, Rize Bakkallar Odası, Rize Elektronikçiler Odası, Rize Marangozlar Odası, Rize Galatasaray Futbol Okulu, Rize Kasaplar ve Lokantacılar Odası, Terzioğlu Otel – Hopa-Artvin, Ak Parti Güneysu İlçe Başkanlığı, Yektaş Bileşim Dixiboard Reklamcılık, Ordu Müftülüğü, Limanköy Plaj Cafe, Kahveciler Odası, bir çok kişi ve kurum vs…