Yazıcı & Fotokopi

Canon Hp Brother Samsung Xerox Panasonic Oki Epson Lexmark gibi dünya markaları tek çatı altında bu markalarda ihtiyacınız olan tamir bakım ve parça değişim işlemleri garantili olarak teknik servisimizde yapılmaktadır

 

Rizedetiz Bilgi İşlem Hizmetleri on yıllık bilgi ve tecrübe ile, her zaman kaliteli servisten ödün vermeden müşteri beklentilerini maksimum seviyede karşılamak, tamir ve bakım işlerinde kaliteli ve ekonomik çözümler üretmek, bil hassa hizmette sürekliliği sağlamak için kendisini sürekli gelişmektedir.

 

Kaliteli Teknik destek hizmeti ile sürekli müşteri memnuniyeti hedeflenmiştir. İşletmenize en uygun çözümleri ekonomik, kaliteli ve hızlı bir biçimde sunmaktadır.

 

Ekibimiz sürekli gelişen dinamik yapısıyla yazıcı ve fotokopi makineleri teknik servis hizmetlerine yanıt veriyor, hızlı, etkin, uygun fiyatlarla çözümler için teknisyen ve çalışanlarımızı işletmenizin bir parçası gibi düşünebilir. Teknik servis hizmeti satın alırken güvenebileceğiniz bir partneriniz olarak görebilirsiniz.