Yazıcı & Fotokopi


Artık her kurumun, her iş yerinin ve her evin en önemli araçlarından biri yazıcıların satışı ve bakımlarını güvenli bir şekilde yapıyoruz.

Bugün artık evlerimizde ve iş yerlerimizde en önemli yardımcımız olan yazıcılar ve fotokopi makineleri işlerimizin bir parçası konumunda. Yazıcı ve fotokopi makinelerinin sağlıklı çalışmaları, sizlere uzun vadede masraf çıkartmaması için doğru sarf ürünlerini kullanmanız gerekiyor. Bu konuda Rizedeyiz Bilgi İşlem olarak orijinal toner, yüzde yüz garantili muadil toner ve dolum hizmetlerimizle müşterilerimize yıllardır destek veriyoruz.

LASER YAZICI VE FOTOKOPİ MAKİNELERİNİN SATIŞI

Dijital teknolojideki gelişmeler sayesinde, yazıcı ve fotokopi makineleri artık faks gönderme, tarama ve yazma yetenekleriyle çok fonksiyonlu olarak kullanılabilmektedir. Çok fonksiyonlu yazıcılar, tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu alanda müşterilerimize bir çok marka ile hizmet vermekteyiz. Farklı kağıt boyutlarına ve hızlara sahip dayanıklı siyah beyaz ve renkli yazıcıları müşterilerimizin ihtiyacına göre sunmaktayız.

GARANTİLİ MUADİL TONER

Muadil ürünlerimiz ömür boyu garanti özelliğine sahiptir. Orijinali ile aynı baskı sayısını alabilirsiniz. Fabrikasyon üründür, hiçbir şekilde cihaza zarar vermez. Ürünlerimiz yıllardır şirketler, hastaneler ve belediyeler gibi bir çok kurumda kullanılmaktadır. Ürünlerde çıkabilecek fabrikasyon hatalarında bire bir değiştirilme garantisi veriyoruz.

TONER DOLUMU

Rizedeyiz Bilgi İşlem ekibi olarak kurumunuzda işyerinizde kullanmakta olduğunuz lazer toner sarf malzemelerine dolum yaparak, orijinal fiyatlardan %80’lere varan fiyat avantajları sağlamanızı garanti ediyoruz. Dolumlar makine ile uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Yapılan tüm dolumlar da Rizedeyiz Bilgi İşlem garantisi geçerlidir. Unutmayın yanlış yapılan dolumlar sadece cihazınıza zarar vermekle kalmaz uzun vadede vakit ve nakit kaybı yaşamanıza da neden olur. Dolumlar da en kaliteli malzemelerin kullanılması temel prensibimizdir. Müşterilerimizin yaşayacağı herhangi bir sorun bizim sorunumuz olacağından buna imkan vermemek için kalitemizden ödün vermiyoruz.