Teknik Servis


Tecrübeli kadromuz ile hem teknik servisimizde ve müşterilerimize iş yerlerinde destek veriyoruz.

Bilgisayar Bakımı Bakım hizmetleri sorunların büyümeden ya da ortaya çıkmadan kaldırılmasını sağlayarak ilk önce iş gücü kaybını önler. İş gücü kaybı verimliliği düşürerek rekabet gücünü düşüren en büyük etkendir. Bu konuda her işletme kendi içinde farklı düşünüp farklı çalıştığı için hizmet her şirket için ayrı çalışma sistemi gerektirebilir.

Farklı sektörlerde uygulanan çözümler şirketinize yeni çalışma alanları ve stratejileri getirebilir. Bilgisayar Bakımı Bakım İşlemleri Nelerdir? Neler Olabilir? Bakım işlemleri genel olarak tüm bilgi işlem ekipmanları ile bu ekipmanlarla çalışan yazılımları kapsar.

Bunları listelemek gerekirse:
- Bilgisayarların iç donanım bakımları
- İşletim sistemi kurulumları ve güncelleme işlemleri
- Sürücü (driver) yüklemeleri ve güncellemeleri
- Veri yedeklemeleri
- Virüs temizliği
- Otomatik yedekleme ile veri kaybının önlenmesi
- Telefon destek ve uzak destek hizmetleri
- Sistem koruma yazılımlarıyla sorun azaltma
- Monitör tamiri
- Yazıcı tamiri
- Tarayıcı tamiri
- Ürün garanti takip kontrol sistemi
- Aylık ve Yıllık Bakım Anlaşmaları

Bunların dışında burada listelenmemiş ama şirket bünyesinde bulunan cihazlar için bakım işlemleri uygulanabilir.

Bazı cihazlar için bakım işlemleri yerine sadece izleme uygulaması da yapılabilir. Ayrıca satışını yaptığımız ürünlerin garanti sürecini müşterimiz ile beraber takip ederek bakım ve onarım işlemlerini hızla sonuçlandırıyoruz. Dizüstü Bilgisayar Teknik Servisi Bilgisayar teknolojisiyle alakalı yaşayabileceğiniz her sıkıntıda tecrübeli teknik personelimizle Rizedeyiz Bilgi İşlem olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Dizüstü Bilgisayarları için LCD Ekranlar / Klavyeler / HDD / CDRW / Ram / Ekran Kartları / Menteşeler / Kasalar / Adaptörler / ve benzeri bütün sorunların çözümünü hızla üretip müşterilerimize destek veriyoruz.

Ağ Sistemleri Kablolu, kablosuz ağ sistemleri, dış ortam internet erişimleri için, Hotspotlar, Dış Ortam WLAN (Kablosuz Ağ) Sistem Kurulumları, Mesh Network Kurulumları, Scada Sistemleri için Kablosuz Aktarım İstasyonları, İnternet Servis Sağlayıcılar için Wi-Fi Çözümleri, Endüstriyel Alanlarda Wireless Çözümlerini sunuyoruz.