Misyon


Rizedeyiz Bilgi İşlem olarak biz, müşteri odaklı, yenilikçi ve dinamik kadromuzla bilişim sektörü ihtiyaçlarını karşılamak isteyen kurumlar ve bireysel müşterilerimiz için çalışmaktayız. Bu anlamda Rize ilinde ve Rize dışındaki önemli kurum ve kuruluşların farklı alanlardaki ihtiyaçlarını karşılayarak hizmet vermekteyiz.

Ayrıca teknoloji alanındaki öncü markaların bayilik hizmetlerini veren firmamız kaliteyi arayanlar için doğru adres olma özelliğini de taşımaktadır. Teknik açıdan yeterliliğe verdiğimiz önemin yanı sıra kurumsallaşma da Rizedeyiz Bilgi İşlem’in öncelikleri arasında yer almaktadır.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak açısından müşterilerinin ihtiyaç duyduğu anda ulaşabileceği kolay bir iletişim ağı da sunmaktayız.

Rizedeyiz Bilgi İşlem’in başarısı; teknolojiyi anlamasından, stratejik düşünebilmesinden, zahmetsiz çözüm önerileri sağlayabilmesinden ve bunları değerli müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun hale getirebilmesinden kaynaklanır. Başarımız müşterilerimize zahmetsiz çözümler sunarak, işlerini kolaylaştırdığımız sürece devam edecektir.

 

Firma Yetkilisi
Aytekin KALENDER

Kurumsal